Croatian Elite Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatian Elite Force

Croatian Elite ForceHouse of Ogame players

Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

important stuff

Go down 
Autor/icaPoruka
nella

nella

Female
Broj postova : 282
Registration date : 30.08.2007

important stuff Empty
PostajNaslov: important stuff   important stuff Icon_minitimesub ruj 01, 2007 8:36 pm

first and most important,
this is alliance only for Croatian and Bosnian players...

so...

sva pitanja i nedoumice koje imate, mozete slobodno ovdje iznjeti i netko ce vam odgovoriti u sto kracem roku
Wink
[Vrh] Go down
http://nellaogame.spaces.live.com
CRO Tigr
Gost

important stuff Empty
PostajNaslov: Tigar se vraća kući   important stuff Icon_minitimeuto ruj 25, 2007 9:16 pm

Embarassed Bok Nelice, evo me, dal da se javim u glavni savez ili... moram jos predati savez ovaj svom zamjeniku i slobodan sam, pa mi javi kaj da delam
[Vrh] Go down
Dark_Mes
Gost

important stuff Empty
PostajNaslov: Dark_Messiah   important stuff Icon_minitimened stu 11, 2007 8:28 am

mogu li se pridružit ja sam Josip iz Vukovara sam trenutno sam u GWN savezu ali dojadili mi ovi englezi Question

Usput pozz zemljacima i hercegovcima lol!
[Vrh] Go down
nella

nella

Female
Broj postova : 282
Registration date : 30.08.2007

important stuff Empty
PostajNaslov: Re: important stuff   important stuff Icon_minitimened stu 11, 2007 9:51 am

hi Dark...
evo s obzirom da ja vise ne igam ne ovaj inu(samo pazim na forum) a neznam tko sve prati koje teme, moja je preporuka da posaljes kandidaturu, ispunjemu na hrv.
mislim da je to najpouzdaniji i najbrzi nacin za saznat da li ce te primit....

Wink

Dark_Mes
Gost

important stuff Empty
PostajNaslov: Re: important stuff   important stuff Icon_minitimened stu 11, 2007 11:16 pm

ok
[Vrh] Go down
izzycar
Gost

important stuff Empty
PostajNaslov: ogame   important stuff Icon_minitimeuto stu 13, 2007 11:18 pm

heii =)
rekli ste da je ova aliansa samo za Hrvate in Bosance, mogu li ja pristupiti? jer sam Slovenac, nešto malo znam govorit hrvatski, ako me nečete razumjeti ču vam objasnit =) ugodan dan vam želim Wink
[Vrh] Go down
Zagy

Male
Broj postova : 500
Registration date : 06.09.2007

important stuff Empty
PostajNaslov: Re: important stuff   important stuff Icon_minitimesri stu 14, 2007 12:12 am

da ali prihvatili bismo bilo koga ko zna govoriti Hr s kojim se možemo razumjeti ali za ulaz u glavni savez treba poprilično bodova Wink
[Vrh] Go down
Nikola a
Gost

important stuff Empty
PostajNaslov: Re: important stuff   important stuff Icon_minitimečet pro 20, 2007 11:35 pm

dark_messiah mislim da ces ti prvo u wing, a dalje cemo vidit sta ce bit, hehe, imas 44k bodova, tak da... nije dosta... No
[Vrh] Go down
Hammer
Gost

important stuff Empty
PostajNaslov: Vrijeme?   important stuff Icon_minitimened ožu 16, 2008 9:37 pm

samo da znam, kad uđeš u savez koliko treba da dobijem pregled nad listom clanova i da mogu pisat kružne Question
[Vrh] Go down
Zagy

Male

important stuff Empty
PostajNaslov: Re: important stuff   important stuff Icon_minitimepon ožu 17, 2008 12:39 am

dobiš odmah
[Vrh] Go down
Hammer
Gost

important stuff Empty
PostajNaslov: Re: important stuff   important stuff Icon_minitimepon ožu 17, 2008 2:54 am

Zašto ja nisam dobio??confused
[Vrh] Go down
Zagy

Male

important stuff Empty
PostajNaslov: Re: important stuff   important stuff Icon_minitimepon ožu 17, 2008 1:43 pm

zato jer ti je founder zaboravio dati pošalji mu pm
[Vrh] Go down
Hammer
Gost

important stuff Empty
PostajNaslov: Re: important stuff   important stuff Icon_minitimepon ožu 17, 2008 3:06 pm

ko je naš founder
[Vrh] Go down
Sponsored content

important stuff Empty
PostajNaslov: Re: important stuff   important stuff Icon_minitime

[Vrh] Go down

important stuff
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.